کد خبر : 202430
تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1401 - 12:23

دانلود زیرنویس فیلم Swarmed 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Swarmed 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Swarmed 2005 یک فیلم کانادایی محصول ۲۰۰۵ به کارگردانی پل زیلر با بازی مایکل شنکس در نقش دانشمندی است که تلاش می کند شهری را از شر زنبورهای جلیقه زرد نجات دهد. این فیلم توسط Sci Fi Pictures برای تلویزیون ساخته شده است. اولین بار در ۶ آوریل ۲۰۰۵ پخش شد. برای

دانلود زیرنویس فیلم Swarmed 2005 یک فیلم کانادایی محصول ۲۰۰۵ به کارگردانی پل زیلر با بازی مایکل شنکس در نقش دانشمندی است که تلاش می کند شهری را از شر زنبورهای جلیقه زرد نجات دهد. این فیلم توسط Sci Fi Pictures برای تلویزیون ساخته شده است. اولین بار در ۶ آوریل ۲۰۰۵ پخش شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Swarmed 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Swarmed 2005 کنت هوروات دانشمندی است که در تلاش برای اختراع آفت کش جدیدی است، مخصوصا برای زنبورهای جلیقه زرد. او اثربخشی آن را روی هشت جلیقه زرد آزمایش کرد و دریافت که با موفقیت شش جلیقه را می کشد، اما دو نفری که جان سالم به در بردند اکنون سطح فرمون بسیار بالایی دارند و در نتیجه پرخاشگری بیشتر می شود. همان شب سرایدار به طور تصادفی آنها را رها می کند و هر دو حمله می کنند و او را می کشند. آنها صبح روز بعد جسد او را به همراه یکی از زنبورها پیدا می کنند و دیگری در جایی پیدا نمی شود.

جسد او را به سردخانه می‌برند، جایی که قات‌بان صدای وزوز را از دهان سرایدار می‌شنود و آن را باز می‌کند و زنبور دوم را که به نوعی خود را به دام انداخته بود آزاد می‌کند. سپس به نیش زدن او ادامه می دهد تا زمانی که قبل از پرواز بمیرد. در همین حال، کریستینا براون، حشره شناس، کلاسی را در مورد زنبورها تدریس می کند. مرد جوانی برای او داستانی تعریف می کند که چگونه یک زنبور او را نیش زد و ناگهان شش یا هفت نفر دیگر به او حمله کردند. او توضیح می‌دهد که وقتی یک حشره حمله می‌کند، یک فرمون حمله آزاد می‌کند و به بقیه هم نوعانشان نشان می‌دهد که یک تهدید فوری در منطقه وجود دارد. کلاس کوتاه می شود وقتی او را در مورد مرده مرده صدا می زنند. مامور داگ هیدون درباره سرایدار مرده و تحقیقات کنت به او می گوید و او را وادار می کند تا احتمال ارتباط بین این دو مرگ را بررسی کند.

در همین حال، دوست نابودگر کنت، کیو توسط خانواده ای با هجوم جلیقه زرد فراخوانده می شود. او خود را کم آفت کش می بیند و برای ذخیره مجدد به کنت می رود. کنت به او هشدار می دهد که از هیچ یک از آفت کش های آزمایشی استفاده نکند، اما یک کیو کنجکاو آن را با محلول معمولی مخلوط می کند. همانطور که او لانه را اسپری می کند، تجزیه و تحلیل زهر زنبور فوق تهاجمی کامل می شود. کنت در شوک متوجه می‌شود که آفت‌کش باعث ایجاد جهش ژنتیکی در ساختار شیمیایی زنبور می‌شود و در نتیجه سم فوق‌العاده قوی همراه با پرخاشگری بیش از حد ایجاد می‌کند.

در این بین، رئیس پلیس شهردار گیبسون را با شواهدی مبنی بر اینکه او با فینیاس واشبرن، صاحب سس خوشمزه واشبرن ملاقات های مخفیانه داشته است، باج می گیرد. او می‌داند که واشبرن کمک مالی زیادی به کمپین انتخاب مجدد گیبسون کرد و به او قدرت زیادی در بسیاری از مسائل سیاسی داد. رئیس بسیار آشکارا به گیبسون پیشنهاد می کند که اگر نتیجه ای دریافت نکرد، این اطلاعات را برای عموم فاش خواهد کرد. او با گیبسون عصبانی می رود.

در کارگاه خود، کیو لانه اسپری شده را در دستگاه فشرده سازی زباله خود قرار می دهد، اما حدود یک چهارم از لانه، از جمله ملکه، زنده می ماند. آنها Q را به سمت کامیونش تعقیب می کنند، جایی که او موفق می شود قبل از بیهوش شدن، پادزهر تزریق کند. سپس زنبورها ترک می‌کنند و شروع به فرستادن فرمون‌های تهاجمی می‌کنند، که نه تنها چندین دسته دیگر را جذب می‌کنند، بلکه آنها را جهش می‌دهند تا سم بسیار قوی مشابه ازدحام اسپری شده داشته باشند. در همین حال، کریستینا و کنت به خانه مردی می‌روند که پس از جذب گوشت خام روی کباب‌پز توسط انبوهی ازدحام کشته شد. آنها یک زنبور مرده را روی لباس او پیدا می کنند و آن را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه می برند. در همین حال، کیو توسط راف، نوجوانی که او در تابستان زیر نظر دارد، از خواب بیدار می‌شود، جایی که آنها توافق می‌کنند که بخش باقی‌مانده از گروه را خودشان شکار کنند.

زیرنویس فیلم Swarmed 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس Swarmed 2005 در آزمایشگاه، نتایج سم نشان می دهد که کشندگی با قدرت زنبوری که سرایدار را کشته است، یکسان است. پس از اطلاع دادن به مامور هیدون، همه آنها توافق می کنند که آشپزی سالانه همبرگر، جمعیت را مستقیماً به سمت مردم جذب می کند. زنبور مجردی که برای اولین بار سرایدار را کشت، به دفتر شهردار گیبسون راه پیدا می کند و با سوزش چشم او را می کشد. دستیار او، الی مارتین، جسد او را پیدا می کند و زنبور را با یک تفنگ دو لول تعقیب می کند و در نهایت او را می کشد.

در همین حال، هیدون به رئیس هشدار می دهد، زیرا آنها سعی می کنند به واشبرن بگویند که باید آشپزی را لغو کنند. با این حال، هیچ یک از طرفین آنها را باور نمی کند، بلکه آنها را تهدید می کند که اگر جرأت دخالت در آشپزی را داشته باشند، اقدام قانونی خواهند کرد. درست پس از اینکه هیدون رئیس را ترک می‌کند، زنبورها جذب استیک کمیاب او می‌شوند و زمانی که او می‌خواهد به مقابله بپردازد، او را می‌کشند. در نهایت، کیو و راف از یک آشکارساز فرمونی برای ردیابی بخشی از گروه که پشت سر مانده است استفاده می کنند تا استیک را تمام کنند. Q از یک شعله افکن برای کشتن ازدحام استفاده می کند، اما بخشی از ون خود را در این فرآیند ذوب می کند.

بالاخره آشپزی شروع می شود و هیدون می آید تا واشبرن را متقاعد کند که باید آن را تعطیل کنند. اما قبل از اینکه او بتواند، زنبورها می‌رسند و شروع به حمله به جمعیت می‌کنند، از جمله کشتن یک خبرنگار سادیست، ملانی شیر، در حالی که فیلمبردار او، چوی، نوارهای ویدئویی را می‌گیرد. واشبرن سعی می کند در یک مخزن دانک پنهان شود، اما دو زنبور وقتی از شیلنگی که او از طریق آن نفس می کشد خزیده و دهانش را نیش می زنند، او را می کشند. در نهایت، کنت و کریستینا می‌رسند و شروع به تزریق پادزهر به محل نیش می‌کنند و با استفاده از اسپری چسباننده لاستیک، سوراخ‌های تنفس زنبورها را می‌بندند. Q همچنین می رسد و شروع به جذب زنبورها به یک چرخ دستی گلف می کند، به این امید که آنها را در یک گاراژ به دام بیندازد. در حالی که او این کار را انجام می دهد، کنت، کریستینا و راف شروع به جمع آوری مخازن بنزین و بنزین می کنند تا پس از به دام افتادن ازدحام آنها را نابود کنند. Q موفق می شود زنبورها را داخل کند و آنها با فندک Rafe گاز را مشتعل می کنند. با این حال، پس از اینکه آتش زنبورها را می‌کشد و گاراژ را نابود می‌کند، ملکه موفق می‌شود از جهنم فرار کند و برای Q فرار کند، اما توسط رافه با جاروبرقی قابل حملی که به او داده شده بود مکیده می‌شود تا لاشه‌های زنبور را تمیز کند. آن را در آتش می اندازد.

کنت و کریستینا شروع به قرار گذاشتن می کنند و به شام ​​می روند. در همین حال، مشخص شد که ملکه توانسته از آتش سوزی جان سالم به در ببرد و در حال تخم گذاری است.

زیرنویس Swarmed 2005 - بلو سابتایتل

Swarmed در شهر Dundas، انتاریو، کانادا فیلمبرداری شد و توسط Sci Fi Pictures توزیع شد. این فیلم در سایت Rotten Tomatoes اکثراً نقدهای منفی را از منتقدان دریافت کرد، با امتیاز ۳۵٪.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

متن ریپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح